Novinky za celý rok

1. března 2018 v 8:16 | Strašilka | 
Zdravím, už je to skoro rok, co jsem se tu neozvala. Tedy, nedávno jsem aktualizovala svůj věk v menu, ale to se nedá počítat. Je to, jako kdybych přesadila kytku v zahradě - nikdo si toho nevšimne.
Dlouho se mi nechtělo psát, buď nebylo dobré téma, nebo jsem byla líná. Ale dnes... nevím. Prostě jsem si k tomu chtěla sednout a napsat, že jsem v pohodě a že si užívám, nebo tak něco. Úplně růžový to taky není, ale to není snad nikdy.
Páni, čím začít? Je toho tolik, co vyprávět. Chtěla bych projet školu, kroužky a přátele. Nezdá se to jako nějaký velký výčet, ale ono se to vždycky nějak záhadně rozvětví. Začnu od začátku, to bude asi nejjednodušší.


Škola:
Opustila jsem gymnázium a začala chodit na uměleckořemeslnou školu na obor vlásenkář, maskér. Přechod byl dost divoký, protože moje matka měla - a asi ji to nikdy nepustí - představu, že vystuduju super gympl, půjdu na vysokou a potom budu mít super práci se super vzděláním. No, tak to jsem ji asi zklamala, ale přijde mi, že je s tímhle rozhodinutím už víc v pohodě než na začátku. Vidí, že jsem na škole šťastná, že mám skvělý prospěch a baví mě to. Fakt nemůžu ani slovy vyjádřit, jak jsem ráda, že dělám tuhle školu.

Kroužky:
Přestala jsem dělat boj s tyčí, nicméně ještě na konci školního roku jsem udělala zkoušky na modrý pásek. Taky jsem přestala chodit do hudebky na bicí, kde už jsem absolvovala oba stupně výuky.
Začala jsem chodit do Symfonického orchestru Dalibora Havlíčka hrát na tympány. Je to fajn muzika, určitě by se vám líbila.
FB stránka orchestru

Přátelé:
Mám nové kamarády ve třídě, povedlo se tam utvořit úžasný kolektiv, je to super! Také v orchestru mám nějaké přátele, nicméně pro obě skupiny lidí platí to samé: pamatuju si jména tak třetiny z nich. A to je dost smutný na to, že s nimi jsem už půl roku.
S přítelem hrajeme deskové hry, když jsme sháněli lidi, zabrousili jsme i na seznamku a tam jsme se poznali s Jurajem. Je to absolutně skvělej člověk! Má čas a skvělou povahu, no neber to. Svou třídu na hraní moc nezvu, jsou taky fajn, ale my sháníme někoho inteligentnějšího. Je to zlý, ale je to tak, neřekla bych, že by nám stačili.

Ještě se ozvu, pa zlatíčka,
Strašilka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama