Únor 2017

Antidepresiva, tělocvik a žvížátka

11. února 2017 v 23:17 | Strašilka | 
Dnes jsem cestou k Matějovi viděla v tramvaji moc roztomilého psa. Netuším, co to bylo za rasu, ale byl huňatý (přímo fluffy!) a měl celou dobu vyplazený jazyk na jednu stranu tlamy. Chtěla jsem si ho vyfotit, ale přišlo mi to divné.
Začala jsem si psát deník. Ale jakože fakt deník, kam zaznamenávám všechno... Dobře, třeba aktuální tepovou frekvenci ne, ale jinak je tam všechno. Vlepuji tam i své obrázky. Vždycky jsem něco takového chtěla mít. Snaží se zapisovat každý den, ale někdy to prostě nevyjde (jsem líná), tak jsou tam hlavně víkendové díry v záznamech.

Poslední lednový den jsem navštívila psychiatričku kvůli úzkostem a depresím. Zhruba hodinu jsem strávila na anamnéze a asi hodinu a půl trvalo sezení s psychiatričkou. Dostala jsem antidepresiva (Citalon - 20 mg).
Mimochodem, když jsem brala krabičku antidepresiv z nočního stolku, abych se podívala, jak se to přesně jmenuje, tak jsem si kýchla a léky mi z toho vypadly na zem. Jsem moc šikovná.
Posledních pár dnů bylo hrozných. Prakticky neustále mi bylo na nic a zase jsem se nesvedla k ničemu pořádnému donutit. A ještě k tomu jsem onemocněla. Snad mě to brzy přejde, fakt mě to moc nebaví.