Fluffy věci jsou jako drogy

22. prosince 2016 v 10:46 | Strašilka | 
Hlásím se ze sportovní haly Gymnázia Botičská, kde zrovinka probíhá VAVOT, neboli Vánoční volejbalový turnaj. Sedím u stěny uvnitř nafouknuté haly na superdrahé bundě, kterou mi kdysi dala matka, protože jí byla malá. Ale tohle všechno je nepodstatné a jen to slouží k vytvoření úvodu k článku.
Vypadá to, že zde zase jen zmíním některé útržky z těch skoro dvou týdnů, co jsem nepsala, a krátce se nad nimi zamyslím, jako to dělávám vždycky.

Od kamarádky jsem zrovna dostala paličky značky VIC FIRTH. Konkrétně model bubeníka Davida Weckla. "Je to sice jazzman, ale je fakt dobrej, tak na něj koukni," řekla, když mi je dávala. Měly na sobě moc fešnou stuhu s mašlí.
Docela čuměla, když jsem jí řekla, že mám jeho podpis. Hrát jsem ho sice neviděla, protože když tu měl koncert, tak se mi to nehodilo a ani jsem tam nechtěla. Nicméně matka tam šla a sehnala mi jeho podpis. Haha! Ode mne dostala plyšového slona a byla z něho úplně paf. Ne kvůli tomu, že je to slon, ale že je hebký, příjemný na dotek a bude se hodit do nového bytu, kam se stěhuje s přítelem.

Ha, to mi připomnělo, že mám moc ráda fluffy věci. Anglický výraz pro slovo načechraný požívám z toho důvodu, že se mi líbí, jak vypadá, jak zní i jaké asociace ve mne vyvolává. Například ten suprovej klip Pink fluffy unicorn dancing on rainbow. Viděla jsem snad všechna videa s touhle roztomilou koulí chlupů a naprosto je zbožňuju! Včera jsem spolužačce koupila fluffy fialového plyšového jednorožce, tak jsem zvědavá na její výraz, až to rozbalí. To by se mi ten obal ale nesměl natrhnout a pokazit mi pohodlné sezení na zemi sháněním izolepy.
Taky mám jednu fluffy deku a župan. Obojí samozřejmě modré. Nejradši bych vzala všechny fluffy věci v okolí a zabalila se do nich. Bráchovi jsem koupila fluffy plyšáka psa a nechce si mi ho mu dávat právě protože je tak strašně FLUFFY! Kdyby byly fluffy věci droga, tak je ze mě feťák během pár týdnů.


Dnes je vánoční večírek a se třídou jsme dohodli na postupu dárky, jídlo, hospoda. Snad to nedopadne jako loni. To by se mi fakt nehodilo, protože dneska ještě hraju rybovku na tympány. Mimochodem, nechcete někdo přijít? Je to od 19:00 na adrese Botevova 3114, Praha 4 - Modřany. Vstupné je dobrovolné.
Moc se těším, až budu moci rozdat dárky. Většinou je pořizuju tak, že prolezu obchodní centrum a u koho si na co vzpomenu, tak mu to koupím. Tenhle způsob se mi osvědčil a to tak, že mám letos víc dárků než běžně.
Zrovna poslouchám mix písniček z cédéčka, které jsem dostala loni od spolužačky. Přiložila mi k tomu ještě lísteček s přáním do dalšího roku a slovy, že mě má ráda. Úplně jsem na to zapomněla, ale když jsem to cédo zase po dlouhé době našla a přečetla si ten vzkaz, tak mě to donutilo k úsměvu.

Předevčírem na mě z nijakého důvodu vyjela matikářka. Měla jsem depresi a během hodiny matematiky si toho jen málo zapsala. Prostě jsem se nemohla soustředit a když k tomu má ještě člověk poruchu pozornosti, tak to není zrovna ideální kombinace. Občas se mi stane, že prostě vypadnu, chvíli nevnímám a přesně v ten moment se mě na něco profesor, či profesorka, zeptá a já absolutně netuším, o co jde. Ble, nic příjemného.
Každopádně se stalo tohle: "Kdo nám vypočítá tenhle příklad? Třeba Vendula, pojďte k tabuli," zahlásila profesorka.
Netušila jsem, jak daný příklad vypočítat a neměla jsem náladu to řešit, tak jsem prostě řekla: "Ne."
"Tak mi alespoň diktujte, co mám psát."
"Ne."
"Proč jste dneska tak negativní?"
"To by se těžko vysvětlovalo"
"Jste na mě dneska zlá."
Na to jsem nic neodpověděla.
Po chvíli na mě zase narazila se slovy: "Kdyby Vendula neměla čepici, tak by ji nebolela hlava."
"Ale mě hlava nebolí," řekla jsem a tím celá konverzace skončila.
Nepochopila jsem to. To, že někdo odmítne udělat příklad se občas stává, takže to není zas tak zlé. Takže COŽE?! Ani omylem se nechytám. A proč na mě vyjela ještě s tou čepicí, když jsem předtím neříkala, že by mě cokoliv bolelo. Možná prostě měla špatnou náladu.
Co myslíte vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 smartly smartly | 25. října 2018 v 15:06 | Reagovat

Možno si len potrebovala zachovať pred triedou štipku rešpektu. Tak to zhodila na tvoju migrénu a dúfala, že jej to necháš :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama