Asociální metalistka

26. září 2016 v 23:20 | Strašilka | 
Před pár dny jsem zavítala na další hudební párty. Chodím na ně už delší dobu a prvně jsem tam zavítala asi před rokem. Psala jsem o tom v článku Sraz ve vinárně.
Nicméně tohle nebyla klasická hudební párty, byla totiž v maskách.
Když jsem vymýšlela, co na sebe hodím, tak jsem vybírala mezi klaunem, vojandou a trochu gotik stylem. Klaun padl z lenosti sehnat kostkované kalhoty a kšandy. Na vojandu jsem měla vše vymyšleno, jen mi pak jaksi nevyšlo půjčení kalhot. Takže nakonec zbyl pokus o něco divného v gotik stylu. Inu, nevyšlo to tak, jak jsem si představovala, ovšem i přesto jsem byla naprosto dokonalá! A Matěj si stěžoval, že jsem byla celá v černém bez jediné modré věci.
Šlo to všecho hladce až do momentu, kdy jsem měla vejít do baru, kde se hrálo. Byla jsem tam docela včas, ale nějak jsem nikoho nepoznávala při pohledu do okna. Poté jsem zahlédla výjev z fotky, kterou předtím dala Naty na facebook, a byla jsem si jistá, že tam jsem správně. Ona a její kamarádka byly převlečené za jejich dva kamarády, kteří hráli. Vypadaly fakt skvostně. Dokonce měly i nafukovací kytary.


Nebyly tam samy. Byl tam i nějaký cizinec, který mi neuvěřitelně připomněl mého strýce. Po představení se navzájem a zjištění, že se s ním domluvím pouze anglicky, jsem se chtěla věnovat někomu, u koho bych neměla problém s komunikací. Ovšem padla na mě smutná nálada, nějak mi to s lidmi nevycházelo. Jako obvykle, když se snažím mluvit s někým ze skupiny lidí.
Když jsem se chtěla přivítat se Zitou, nejspíš jsem působila jaksi nervózně a nejistě. Objala jsem si ruce (jo, zní to fakt divně, ale bohužel nevím, jak přesně to popsat) a Zita se mě hned na to zeptala, jestli je mi zima, nebo jestli jsem v pohodě, že mám tak položené ruce. Nejsem si jistá, zdali se ptala i na to druhé. Řekla jsem, že jsem v pohodě a že to dělám běžně. No, v pohodě jsem moc nebyla, nikdy nevím, jak začít rozhovor s jinými lidmi. Zita je skvělá, mám ji ráda, jen nevím, jak se s ní bavit. Je mi to líto, protože je zajímavá a za konverzaci rozhodně stojí.

"Hey, antisocial," ozvval se ten chlápek a začal mi něco říkat ale bohužel jsem ho přes zvučení kytary pořádně neslyšela, takže konverzace padla krapet trapným způsobem. Na náladě mi to moc nepřidalo. Raději jsem se držela zpátky, abych něco nezvorala.

Zachránil mě příchod holčiny, kterou jsem znala z tréninků taekwonda. Slušelo jí to, byla převečená za princeznu. S tou jsem alespoň věděla, jak začít konverzaci.
Ještě tam byla Harley ze Sebevražedného oddílu, anděl, čertice a jeden plešoun, který přitáhl barvy na kůži a tak mu princezna pomalovala celou hlavu. Byl fajn, ovšem konverzace se znovu vedla pouze v angličtině.

S andělem jsem se bavila též. Měla fajnový křídla. Ptala se mě, odkud se s kým znám. Řekla jsem, že s Naty se znám z jedné komunity na Facebooku.
"Hlavně neříkej, že z tý autistický." No, vlastně přesně z té.
Konverzace poté pokračovala normálně. Trochu jsem se bála, jestli mě kvůli tomu zavrhne, apod. Nakonec to vypadalo, že je jí to docela jedno.
Docela jsme si i rozuměly, tak jsem se ji snažila naučit jeden indický rytmus a vysvětlovala obecnou teorii ohledně kong. Zase se tam přitočil ten VypadáJakoMůjStrýcAleJeToNěkdoJinej s ještě jedním maníkem a říkal mu: "She is so fucking serious." Dělal přitom grimasu pokerface a díval se na mě. Uvnitř jsem se musela zasmát, ale navenek jsem z principu sotva hnula koutky úst.
Po pár minutách marného bouchání do kong jsme se s andělem přestaly snažit.

S Harley jsem si rozuměla bezvadně, dokonce mi domalovala černé oční stíny. Vážně dobře se mi s ní povídalo. Po chvíli konverzace na mě vyzkoušela trik, který též ovládám - žertovně nadzvedla jedno obočí. Když jsem udělala to samé, hrozně se divila. Bylo to super.
Bohužel jsem jaksi zapomněla její jméno. Ops.

Jo a takhle skvěle jsem vypadala:

Ještě jsem měla takovej trapnej prstýnek s lebkou na malíčku. Protože se nikam jinam nevešel, jak byl úzký.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama