Červenec 2016

Mám se ráda

31. července 2016 v 1:13 | Strašilka | 
Stálí čtenáři ví, že jsem se nenáviděla, nesnášela svoje tělo a občas ani nesnesla pohled na svůj odraz v zrcadle. Nevěřila jsem, že bych se někdy mohla cítit jinak.
A ono to jde.
Kvůli nadváze jsem měla dost trablí. Na prvním stupni základní školy se mi kvůli tomu smáli a občas se to stávalo i v dalších ročnícich. Úděsné to bylo i na ozdravném pobytu určeném pro lidi s nadváhou, tam mě šikanovali. Kdybych byla hubenější, nedostala bych se tam. Nevím, jestli to bylo kvůli tomu, že jsem lidem nerozuměla, či kvůli mé postavě, nicméně i těžší dívky mi říkaly, že jsem hnusná. Tenkrát jsem měla krátké vlasy. Mužatko!

Nesahej mi na nohy!

19. července 2016 v 16:18 | Strašilka | 
Minulý týden jsem byla na dovolené s otcem, nevlastní matkou a dvěma bratry v lázních.
Krom šachování mezi ostatními plavci jsem byla častou obětí mého osmiletého brášky, který mi ustavičně lezl na záda a taktéž mého patnáctiletého sourozence, který mě neustále nosil v náručí.
Až budeš mít jednou holku, budeš mě takhle nosit i před ní?
"Hmm... jo."
Zároveň na mne celá rodina měla potřebu sahat. Při večeři na předloktí, v bazénu na záda, při odpočinku na nohy a to mi vážně vadilo. Nemám ráda, když mi někdo sahá na nohy. Je to tak nepříjemné!
Například když jedu v autě na sedadle spolujezdce a matka mi sáhne na stehno, tak ji musím požádat, aby tu ruku dala pryč.

Krysa v batohu

4. července 2016 v 9:37 | Strašilka | 
Zdravím všechny! Pokud to ovšem nečtu pouze já, haha.
Včera jsem vyklízela školní batoh a narazila na jeden starší exemplář mých A6 notýsků, které používám od poloviny prváku.
Svou pozornost jim většinou věnuji z důvodu absence mého sešitu na daný předmět, nicméně občas mám nutkání vyjádřit se jen sama pro sebe. Inu, tak jsem našla zbylé pekelníky a zjišťovala, do jakého stádia dospěla má šílená mysl.
Krom kreseb jsem našla i pár básní (vlastně spíše trapných rýmovaček), které by možná stály za zmínku. Proto zde vypouštím svou Krysu, abyste mi mohli závidět mé nadání!
Tož, tady to je:

Spousta z nich
už nevidí.
A zvadlé kvítí,
jež utrhl mnich
seschlo na jejich prazích.