Vztek

14. srpna 2015 v 16:23 | Dee | 
Dnes jsem přijela z Řecka. Ti, co mě sledují na Facebooku, tak o tom už dávno ví. Bohužel tam byla tak mizerná Wi-Fi, že jsem ani nepřipojila počítač k Wi-Fi a nemohla tam napsat žádný pořádný článek. Ale nezapomněla jsem na vás, to se nebojte.
Ale teď už ke vzteku.

Většinou bývám naprosto klidná osoba a naposled jsem se naštvala asi před měsícem, ale když mě něco vytočí, tak mám potom celý den špatnou náladu.
Když se naštvu, tak se po prvotní vlnce vzteku přivalí tsunami lítosti. Rozbrečím se, lituju se a jdu si sednout do kouta. Špatná nálada mi vydrží někdy i do druhého dne.
Ale většina věcí mě neštve, jako ostatní lidi. Vždycky si řeknu no a co? a jdu dál. Smířím se s tím a neřeším to.

Jedna z mála věcí, která mě dokáže naštvat, je vyzrazení tajemství. Toho člověka bych nejradši usmažila za živa. Jak mě mohl takhle hnusně zradit? Možná vám budu připadat moc andělsky a nebudete mi to věřit, když řeknu, že jsem nikdy žádné tajemství nevyzradila. Ale nikdy jsem to neudělala. Nechápu, jak to může někdo udělat.

Další věc, kterou nemůžu vystát, je posměch. Nikdo by se neměl nikomu smát za to, jaký je. Mě se smáli za to, že jsem měla nadváhu. Proboha, to je pár kil navíc takovej problém? Moje AS mi v tom taky moc nepomáhalo.

Nejvíc mě vždycky naštve můj vlastní neúspěch. Jak můžu být tak neschopná? Vždycky po návalu vzteku buď propadám chvilkové panice, nebo se utápím v sebelítosti. Pokaždý se rozbrečím. Ale už se mi to daří zvládat, takže pak nemám moc červené oči, jako kdybych je otevřela v moři.

Co naštve vás?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anior Anior | 14. srpna 2015 v 16:26 | Reagovat

Úplně stejně jako ty! Já opravdu nevyzradím tajemství nebo se nikdy neposmívám. V čem mi to jako pomůže? :-D Úplně tě chápu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama