Ankh

14. srpna 2015 v 18:24 | Dee
Jestli jsi našel tenhle článek, tak gratuluju. Pravděpodobně jsi se ponořil do archivu blogu. Dej mi vědět, že jsi tohle našel a napiš mi něco do komentářů, děkuji.

Tenhle vzkaz jsem psala zlatou fixou na černý papír ve chvíli, kdy mě na noze pálila nová říznutí, poslouchala jsem písničku Hallelujah, které mi vždycky připomené Svéjá, a chtělo se mi umřít.
Prostě mi bylo fakt mizerně.

Než začnu cokoliv vysvětlovat, tak bych chtěla poděkovat Lucce, Branovi, Tomášovi, Týně, bráchovi, Terce a Anně. Promiňte, že jsem vám všem včetně mé rodiny a okolí způsobovala jen samé problémy. Je mi to všechno moc líto.
Tenhle svět je moc malý a já se svého místa dobrovolně vzdávám ve prospěch vás a vašich dětí.
Hctěla jsem jen klid, aby se moje mysl stihla opravit do dalšího vypětí, ale bylo toho moc. Tím vám nechci nic vyčítat, jen vysvětluji, proč jse to udělala.
5.12.2015 jsem se poprvé pořezala. Dnes je 2.1.2016, přemýšlím, co se zkrvaveným kapesníkem a brácha hraje CSGO. Vzpomínám na Davida ze Svéjá a uvažuji, co by dělal, kdyby to věděl. Vzpomínám na všechny probrečené večery na golfové louce, na to, jak jsem neschopný člověk, na to, jak jsem se neuměla včlenit do kolektivu u ohně...
David byl vždycky sympaťák, ale bxl moc dospělý a já dětinská. Proto jsem to nikdy nezkoušela. Ale asi bychom si nerozuměli.
Takové hlouposti. Proč řešíš takové hlouposti ty ubožačko?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama