Třetí den na Svéjá

13. července 2015 v 22:33 | Dee | 
Pamatujete si, jak jsem říkala, že se už asi večer nic nestane? Yup, spletla jsem se.
Včera večer jsem seděla s počítačem na lavici a přišel ke mě jeden chlápek, co tu obsluhuje, a kecal s mojí mamkou. A hend, jak mě uviděl, tak říkal, že mě nechce dnes vidět s počítačem, že on je zítra doma a že hezky pošlapeme na Žalý.
Rly?
Vážně mi tenhle vlezlej týpek říká, co mám dělat? Ať si trhne nohou!

Později jsme ještě jamovali a zvýšil se nám počet nástrojů. Teď tu máme dvě trumpety, dvě flétny, jedny klávesy, kytaru, housle, basu, tubu, trombon a djembe.
Začíná to být vtipné, když tu jsme všichni.

A teď k dnešku!
Ukázala jsem Davidovi strašilku a ten okamžitě utekl asi dva metry od mojí ruky. Bál se a přišlo mu to hnusný. Potom mi došlo, že ho ta velká samička musí děsit o dost víc, než malej sameček. Takže jsem si vzala samečka a to už se přiblížil na dosah ruky. Hecli jsme ho a asi po deseti minutách jeho ustavičného koukání na lezoucí strašilku a mém uklidňování, že to opravdu jenom leze, se odhodlal a strašilku si nechal nalézt na ruku. Ale hned po mě chtěl, abych si ji vzala zpátky. Byla to děsná sranda. Pak se ještě hecoval s Hynkem stylem:
David --> sameček na ruce
Hynek --> samička na ruce
David --> sameček i samička na obou rukou
David --> sameček na čele (s ním se jenom předváděl, vydržel to asi tři vteřiny)
Líp jsem se za poslední měsíc nezasmála.

Taky jsme byli v aquaparku. Tak přechlórovanou vodu jsem ještě nezažila. Pálily mě oči a potom i kůže. Oči jsem si vymývala asi dvakrát, nebo třiktrát. Příšerný

Před asi půl hodinkou jsme dojamovali. Byla tu kytara, dvě trumpety, klávesy a djembe. Nejdřív se zdejchly trumpety a pak i kytara.
Takže jsem tam zůstala jenom já a David. Hráli jsme různý písničky a pak kecali o nástrojích. Já mu říkala, jak strašně mi bicí nejdou na to, že hraju šest let. Podle něho prý hraju dobře. David zase říkal, že hodně chybuje a za každou chybu se omlouval.
Přišlo mi to vtipný, protože já vždcky beru ostatní tak, že jsou dokonalí a najednou se mi někdo omlouvá za chybu. Možná to zní divně, když to tak říkám, ale já vždycky první hledám svoje chyby.
Asi půjdu spát, jsem unavená.

Dobrou noc lidi a zítra se uvidíme u dalšího článku! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama