Červen 2015

Adresa druhého blogu

19. června 2015 v 12:35 | Dee |  Moje sny
Jak už někteří z vás ví, tak jsem se rozhodla rozběhnout druhý blog jenom o snech a snění.
Budu tam vkládat svoje zkušenosti se sny, nějaké rady ohledně snů (myslím tím třeba navození lucidního snění) a spánkové hygieny, porovnávání významů ve snářích a tak dále. Včera jsem byla v knihovně a půjčila si čtyři knížky na toto téma, ale určitě to nebude všechno, co budu studovat.
Během víkendu se budu snažit doladit vzhled stránek a vložit první informační článek.

Stále mě zajímá, jestli to má cenu a jestli vás to zajímá. Jestli jste ještě nehlasovali u minulého článku, tak určitě zahlasujte.
Anketu naleznete dole pod článkem

Rozhodla jsem se pro službu Blogger, kterou poskytuje Google na stánce blogspot.com. Tuto službu ještě sice nemám úplně prozkoumanou, ale chci zkusit něco nového.
Jestli máte s touto službou nějaké zkušenosti, tak mi to určitě napište dolů do komentářů pod článek.

Adresa blogu je snyasneni.blogspot.cz.
Jestli vás zajímá, jak budou probíhat úpravy blogu, tak se klidně mrkněte. Zatím tam sice nic moc není, ale do týdne se ho pokusím plně rozběhnout a co nejčastěji přidávat nové články.

Ale nezoufejte, tento blog nekončí!
Stále sem budu přidávat další a další články, ať už budou obsahovat cokoliv.

zatím se mějte a budu se těšit u dalšího článku :)

Druhý blog o snech

17. června 2015 v 12:42 | Dee |  Moje sny
Jéj, další článek po dlouhé pauze!
Už delší dobu mi v hlavě leží takový nápad a to, že bych mohla o prázdninách zpracovat všechny svoje zkušenosti se sny na jedny samostatné stránky.

Proč to ta Dee prostě nehodí sem?"
Mám chuť na nějaký větší projekt. Aspergerka je sama o sobě dost obsáhlá a je jinak zaměřená, než bych k tomuhle potřebovala a chtěla.

Ale nejdřív po vás chci vyjádření. Stáli byste o takovou "encyklopedii" o snech?
Anketu naleznete dole pod článkem.

Zkusím se tomuhle blogu víc věnovat, ale poslední dobou mám hodně školy a tak. O prázdninách bude víc času, tak zase můžu aspergeřit :)
Ale jestli se vám nechce čekat na větší články a chcete vědět víc z mého života, ve kterém se pokouším pochopit a přizpůsobit okolí, tak se určitě podívejte na můj Facebook. Odkaz na něj naleznete v menu, nemůžete ho přehlédnout :)

Zatím se mějte, těším se u dalšího článku :)