Hunger Games sen

23. prosince 2014 v 18:36 | Dee |  Moje sny
Tento sen se mi zdál 15.8
Sny jsou strašně pomatené šílené a málokdy se v nich zachová původní význam.

Byla jsem v aréně na Hunger Games. Byla kruhová a měla tři ostrovy. Na dva se dalo přeskočit přes říčku, která mezi nimi tekla, a třetí byl vzadu a nacházel se uprostřed jezírka, do kterého tekla řeka. Vzadu mezi prvním a druhým byl most. Na ostrově byl pahorek, za který se dalo schovat. Vždycky vypustili skupinu a lovil nás velký člověk-medvěd-žralok. Utíkala jsem, on za mnou (medvěd), a skočila do vody. Kraulovala jsem k ostrůvku a on za mnou (žralok). Přeběhla jsem ostrůvek a znovu skočila do vody. Zběsile jsem plavala ke kraji arény a chtěla se vyškrábat na břeh, ale okraje byly moc kluzké. Doplaval ke mě žralok. Ponořila jsem se pod vodu a doufala, že mě kousne do hlavy, aby to skončilo rychle a nebolelo to. To se také stalo.

Podruhé to byl tetin byt. Schovávala jsem se pod stolem, kde jíme, a vyráběla luk. Suroviny byly z Minecraftu, ale ruce byly byly z Rustu. Když kolem mě ten člověk procházel, a uvolnil východ, vystřelila jsem jako šipka a pádila k bezpečné zóně v kuchyni. Tam byla druhá obřice, ale -nějak- vyhnula jsem se jí a sedla si na židli. Ten muž se zastavil u klece s naší (už mrtvou) andulkou Pepíkem a sledoval ho. Měl čelenku (takovej ten šátek, co nosí starý babky) z tmavě modrých gumiček. Ptala jsem se, jestli můžu chodit po mapě, když už jsem v bezpečí a on že jo. Pak začal něco kecat a já se probudila.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Loira Loira | E-mail | Web | 24. dubna 2015 v 19:19 | Reagovat

Takže nejsem jediná, komu se tady zdá, že je v aréně Hunger games? Já, nevím proč, ale někdy se mi zdá že cítím takové jakože "náznaky" bolesti, třeba když mi vrazí kudlu do břicha (to se vždycky probudím a jsem ve stejný poloze jako ve snu a mám strašně mokrý záda :-P), nebo že mi střelí šíp do zad. U některých snů mám taky to potěšení je ovládat! Třeba: útočí na nás obrovskej trol s pulzujícíma a praskajícíma nechutnýma kalně šedýma bolákama po celym těle. Zvedne mě. Otvírá pusu, všichni kolem křičí. Už vidím do tý jeho hnusný huby..PROBUĎ SE! Zařvu na sebe v podvědomí a probudím se. :-D Někdy potom ale nemůžu usnout a bojím se, že se ke snu vrátím...Nějak sem se rozkecala.

2 Anonym Anonym | 24. ledna 2016 v 18:13 | Reagovat

Taky se mi zdá o hunger games, ale jsou uplně jiné a často tam neumírám . :-(  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama