Setkání s dalším s AS!

13. listopadu 2014 v 21:40 | Dee | 
Dneska jsem byla s Martinem venku. Martin je kluk s AS, kterého znám tak rok a půl.
Šli jsme na pizzu. Docela se mi to hodilo do krámu, protože k obědu byla játra.
Měli jsme se sejít na Karláku, jak tam staví osmnáctka.

Malý problém číslo jedna: nemohli jsme se najít. Ironie byla, že když jsme se konečně uviděli, byli jsme každý na jiné straně ulice. Takže jsem šla za ním, ale když jsem tam došla, tak tam nebyl. Chvíli jsem se rozhlížela a on za mnou vyběhl. Prý běžel za mnou na druhou stranu a pak zase zpátky, protože si všiml, že jsem šla za ním na druhou stranu :D

Po hledání vybrané pizzerie jsme si sedli a začali kecat.
Zvláštní bylo, že nás oba zajímalo, jestli si lidi myslí, že spolu chodíme. :D přece jenom, dva mladí lidé, kluk a holka, v pizzerii.. xD Nebo když jedu s bráchou na Prahu 6. Ten samý případ.
Je taky zajímavé, že lidé tak nějak předpokládají, že když jdou spolu kluk a holka zhruba v přibližném věku, tak spolu musí chodit.
S Martinem je fakt bezva pokec a hlavně má smysl pro humor. Nejlepší je, že se mu můžu svěřit úplně se vším a nikde to nevykecá.

Malý problém číslo dvě: čas. Musela jsem jít na trénink. Zaplatili jsme a šli pomalu cestou k tramvaji. Rozloučili jsme se a šli každý svou cestou.

Bylo to vážně super.
A jestli to čteš Martine, protože jsem ti adresu na tenhle blog dávala, tak díky moc. Bylo to fakt skvělý a těším se na další "pokec" xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama