Sen o stroji času

8. listopadu 2014 v 16:45 | Dee |  Moje sny
Tento sen se mi zdál 29.8

Šla jsem ráno na procházku po hradbách nad Folimankou. Byla velká mlha a trochu zima. Když jsem došla k jednomu z "výklenků", tak jsem potkala své bývalé spolužáky, jak se fotili na kraji hradeb.
Šla jsem dál a když už byla mlha opravdu neprostupná a mohla jsem ji vzít kousek do rukou, tak jsem sáhla do "pokladové části hradeb". Z mlhy vyčuhovala zlatá kola, stojany a různé části vozů.
Sáhla jsem tam a vytáhla malinký stroj času. Měl tvar takové, trochu rozpláclé fazolky a byl hodně oprýskaný a špinavý. Samozřejmě, že jsem nevěděla, co to je a omylem se ocitnula v roce 1700.
Byla tam chatrná bouda a všude bažiny. Nebyla jsem tam sama. Byl tam i nějaký děda, ale naštěstí spal a nevšimnul si mě.
Raději jsem vešla do boudy a ocitnula se před paní Leeovou, mistrovu manželku.
Vlastně to nebyla přímo paní Leeová, ale manželka jednoho z mistrových pomocníků na taekwondo. Jenže můj mozek ji pro tuto chvíli označil za paní Leeovou. Byl tam i její syn Hamini.
Vzala mě do jejich podzemního sídla.
"Netušila jsem, že máte stroj času," řekla jsem vyjeveně.
Ona jsen vzala ten můj do ruky a prohlédla si ho.
"Zašlé," pronesla zamyšleně.
Měla pravdu, chyběla mi část ciferníku doby. Zeptala jsem se jí, kde jsme. Ona se podívala na hodinky na ruce a řekla mi, že v roce 1700.
Pak se obrátila a něco vypisovala na papír, asi mi objednávala nový.
Pak jsem se probudila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama