Zombie sen

14. října 2014 v 17:04 | VendyLove |  Moje sny
Ahoj, tohle je jeden z mých snů a zdál se mi 9.10
Opravdu nepřeháním a nic jsem si nevymyslela, přesně tohle se mi zdálo. Není to jediný takhle brutální sen.

Stáhla jsem si novou hru na mobil a zapnula ji. Bylo to o zombíkách v podobněm zpracovaném způsobu, jako Walking dead. Třikrát jsem zemřela a na počtvrté se mi to konečně povedlo. První úkol byl zachránit jednoho týpka před zombie, který se mu chtěl zakousnout do krku. Tahle fáze mi vůbec nešla a dvakrát toho týpka zombie sežral a na potřetí jsem ho odtáhla, ale zombie sežral mě. Na čtvrtý pokus jsem zabila zombie a tadá, vše bylo ok. Bylo to na čas, takže když jsem dala pauzu, všechno běželo dál. V pozadí byla ta zombie a ten chlápek, jak zápasí o svůj život a popředí byla vidět asi polovina obličeje mé postavy a jinak jen místnost s černou tapetou. Časomíra se zastavila.
Když jsem ho zachránila, přesunula jsem se do fáze, kdy zombie už ustupují a moje postava má holku a jejího černého syna. Přesně v ten moment, když jdou kolem bazénu se syn začne divně cukat a jako zombie napadne svou matku. Ona mu zlomí ruku, ale jemu to nevadí. Skočí s ní do bazénu a chce ji utopit.
V tu chvíli, kdy tam moje postava skočí taky, se ocitnu v naší kuchyni a zápasím o život s mým zombie bratrem. Zrovna byla na návštěvě babička a udivěně sledovala, proč se tam tak válíme. Mamka seděla na gauči, pila čaj a nevšímala si nás.
"Podej mi nůž!" řekla jsem babičce a ona mi zdráhavě podala nůž z držáku. Byl takový divný, černý plastový a čepel měl zvlnkovanou. Chytla jsem mého bratra tak, aby na mě ležel zády a podřízla mu hrdlo. Tmavá krev vystříkla až na bílý koberec v obýváku.
Opřela jsem se o skříň a sledovala ho, jestli je po všem. Ještě se trochu hýbal, cukal rukama a hýbal očima. Vzala jsem nůž a rozřízla mu hlavu. Viděla jsem, jak bolestně zamrkal a pak jsem radši odvrátila hlavu. Chtěla jsem, aby to měl rychle za sebou. Bylo to, jako když nůž projíždí máslem.
Chtěla jsem se podívat, jak nyní vypadá. Četla jsem, že mozek je šedý, ale napadlo mě, že by mohl být růžový.
Než jsem se stihla podívat, vzbudila jsem se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama