Sen s panenkou

30. října 2014 v 20:38 | VendyLove |  Moje sny
Záměrně sem dávam jen sny, které za to stojí. Všechny ostatní jsou příliš krátké, nebo nudné.
Tenhle sen se mi zdál 16.5

Vrátila jsem se z lodi k mamce. Jenže jsme žili někde na skále.
Když jsem k ní přišla, tak mi řekla, že si pořídila další 4 děti. Byly takový divný, mimozemský. Pro každýho měla čočky tak velký, že jsem nechápala, jak se jim to může do očí vůbec vejít.
Když mamka odešla, tak jsem k jednomu z nich přišla. Vůbec se nehýbalo, bylo jako dřevěná panenka. Něco mi na něm přišlo divnýho (kromě vzhledu). Pak jsem nad jeho ramínkem uviděla nákres jeho hlavy a šipku ukazující na kámen, co tam byl.
V tu chvíli jsem začala strašně žárlit na to dítě, že se o něj moje mamka tak stará a že je to taková moje náhražka. Že mě za něj vyměnila!
Pak jsem se rozhodla, že mu utrhnu hlavu. Nejdřív jsem mu zlomila vaz a pak mu ji utrhla i s kouskem žeber a páteří.. Žádná krev netekla. Položila jsem ji na kámen a chtěla dělat, jako že jsem ji tam našla. Podívala jsem se kolem a uviděla mamku, jak se na mě dívá. Zaječela jsem a můj sen skončil.

Pak jsem si prožila svoji horkou chvilku a zase usnula.
Takže asi chápete, jak jsem se lekla, když mě přišla vzbudit čtyřletá Anežka. Zatřásla se mnou, dala mi svoji hlavu k obličeli a zírala na mě a já jenom "Ježiši!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama