Nový spolužák o.O

23. prosince 2013 v 21:11 | VendyLove | 
Takže, teď jsme dlouho nebyla aktivní, ale za to už jsem se omlouvala, takže pohoda :D
Popíšu vám tu můj den v pátek.

Přišla jsem do školy snad potřetí v životě pozdě. Chytla jsem z toho pěknej hysterák na tramvajový zastávce. Klepala se mi kolena a rozbrečela jsem se. Trapas, jsem ráda, že se nemaluju.
První dvě hodiny jsme se normálně učili, byl zeměpis a děják. Potom jsme měli tři hodiny volný zábavy s tím, že uklidíme třídu.
Kluci přitáhli colu, brambůrky a mufiny. Já jsem z toho nic neměla, přišlo mi to neslušné. Pak někde sehnali míč a našla se zábava.
Jo a ještě asi tak 2-3 týdny zpátky k nám dali novýho ruskýho kluka. Neumí česky ani anglicky, takže je to pěkně na.. ehm. Je mu 14 a jmenuje se Váňa, nebo Ivan, ale asi se to píše Vanya.
A teď zase zpět k tomu míči. Takže někde sehnali míč a když byla "hodina", tak si házeli. Seděla jsem zrovna v takovém v tom epicentru, kde ten míč lítal vzduchem nejčastěji. Taková trochu střelnice, no :D Pak jsem si šla sednout k oknu, aby mě nic netrefilo. Ani náhodou, hned mě trefili do hlavy :D Potom už to bylo v poho :)
O "přestávce" jsme si zas kopali venku na chodbě. Ivan mi vyhlásil válku :D Teď myslím takové ty naschvály, přišla jsem si zase jako dítě. Teď vám to bude možná připadat jako blábolení zamilované blbky, ale musím to napsat: On se fakt hezky směje :D
Jsem divná a když to píšu, tak se tlemim jako idiot :D
Takže asi takhle to bylo, pak k nám jenom přišel bejvalej spolužák Mirek.. Musím říct že dost přibral :D

Takže asi takhle to bylo, zetím se mějte :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama