Party

8. listopadu 2013 v 18:21 | VendyLove |  Otázky ode mě pro vás
Takže, teď se vás chci zeptat na rozložení ve třídách.. Myslím, že existuje 5 druhů part, nebo skupin kdo se s kým baví a tak..

1) frajírci: to snad známe všichni, hezké holky a hezcí kluci
2) hobby: obvykle je spojuje společný koníček
3) odpadlíci: obvykle mají nějaký fyzický, nebo psychycký hendikep
4) mozci: to jsou šprti, lidé s dobrými známkami. Mohou se mísit s ostatními
5) ostatní: buď se baví se všemi, nebo jen s někým a nebo s nikým

Takhle to vidím já, jak je to u vás? U nás jsou všechny druhy. Jinak chci moc poděkovat Deppince za její ochotu a pomoc :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Deppipka Deppipka | E-mail | 8. listopadu 2013 v 21:32 | Reagovat

Jeeejda :-) nemáš za co ;-) teď se díky tobě budu usmívat celý víkend díky ;-) :-) .
Tak u nás jsou frajírci/frajerky = můůů :D ;D dále pak asi pár mozků = dva určitě....ještě hooodně z nich se překrývají - frajírci/ky s hobby . No a my tam tedy ještě jsme (=kam zapadám já :D ) :
6) Normálně nenormální : lidi co se nepřetvařují jako fraj. , nejsou handikapovaní , nejsou ani příliš chytří , ale jsou dost ''blbý'' na to aby se zabavili sami spolu :D viz. naše 4ka :D ve třídě....někdo si nás může splést s ''ostatními'' , ale to není pravda , jelikož jak sama píšeš : ostatní se baví různě s kým chtějí.....zatímco my se bavíme s těmi co nás berou jako kamarády a ne jenom když něco potřebují.....takže se prakticky bavíme : naše 4ka se 3 lidmi v naší třídě , protože jediní ti se na nás nechovají jako....teď nemůžu najít to správné slovo... ''šlechta'' ta se taky povyšovala nad ostatní a týrala ostatní nebo snad ne ? :-) tak tak nějak je to u nás :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama