Ruce

24. října 2013 v 7:49 | wandaradova |  Otázky ode mě pro vás
Chtěla bych se vás zeptat na ruce. Poslední dobou nad nimi nějak moc přemýšlím. Když jdu po chodníku, jak bych je měla mít? Volně podél těla, v kapsách, nebo přidržovat jimi popruhy u aktovky?
Potom tu je škola.. Jak mají být, když jsem u zkoušení, sedím v lavici, nebo jentak postávám u stěny? Jsem v tom docela ztracená a doufám, že mi odpovíte :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Deppipka Deppipka | E-mail | Web | 27. října 2013 v 18:52 | Reagovat

Tak jak držíš ruce.......to je v podstatě na tobě :-) jak se cítíš - tak držíš ruce :-) . Jestli si hoooodně velká....jak je to slovo ''slušňačka'' tak si nejspíš budeš držet popruhy u aktovky..... . Já třeba taková nejsem a když nemám náladu , nebo je mi chladno na ruce ;-) :D tak je mám v kapsách . Jindy je mám volně podél těla . U tabule........se je snažím moc neukazovat pokud samozřejmě nemám ''něco'' ukazovat - mapa... . U té tabule si jimi spíše držím mikinu nebo svetr a usilovně přemýšlím :D  zároveň si držím palce ať to dobře dopadne , ale to je můj styl :D takže nevím - jak chceš ;-) je to na tobě :-) . Když sedíš v lavici , tak záleží na tom jak ti ta poloha rukou vyhovuje . Někdo je má třeba pod lavicí....a je ''rozpláclej'' na židli a vyhovuje mu to , tak já to mám rozmanité......někdy pod , někdy na lavici :-) . A u stěny nebo když se volně pohybuješ , tak to je stále jedno a to samé : jak se ti zdá pohodlné ;-) třeba volně podél těla , nebo  v kapsách :-) nebo jak chceš ;-) nechám to na tobě . A díky za tvůj komentář u mého příběhu na mém blogu , jsi hodná :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama